FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Kolor
Materiał wykonania
Rozstaw (mm)
Typ produktu

Baterie umywalkowe

1  2    
Bateria umywalkowa Friga

Bateria umywalkowa Friga

189,00 zł / szt
Bateria umywalkowa Neptun

Bateria umywalkowa Neptun

69,90 zł / szt
Bateria umywalkowa stojąca Atena CB16176C

Bateria umywalkowa stojąca Atena CB16176C

199,90 zł / szt
Nowość
Bateria umywalkowa stojąca Hapi

Bateria umywalkowa stojąca Hapi

32,90 zł / szt
Nowość
Bateria umywalkowa st Xena

Bateria umywalkowa st Xena

189,90 zł / szt
Bateria umywalkowa obrotowa Anubis

Bateria umywalkowa obrotowa Anubis

99,90 zł / szt
Nowość
Bateria umywalkowa Lima

Bateria umywalkowa Lima

129,00 zł / szt
Bateria umywalkowa Feronia

Bateria umywalkowa Feronia

219,00 zł / szt
Bateria umywalkowa Hapi

Bateria umywalkowa Hapi

89,90 zł / szt
1  2    

O funkcjonalności i wyglądzie umywalki w łazience nie świadczy sama ceramika. Ogromne znaczenie mają również baterie umywalkowe. W dzisiejszych czasach mogą one zrobić naprawdę dużą różnicę – nie tylko pod kątem użyteczności, ale również estetyki. Choć chromowane powierzchnie wciąż królują w łazienkach, zmieniają się kształty baterii oraz zastosowane w nich rozwiązania techniczne. Jakie rodzaje baterii umywalkowych oferujemy w sklepie Merkury Market?

1. Stojące baterie umywalkowestojąca bateria umywalkowa armatura łazienka

Umywalkowe baterie stojące charakteryzują się tym, że montuje się je bezpośrednio w umywalce. Dzisiaj takie modele spotkamy najczęściej. To tradycyjne rozwiązanie cechujące współczesne łazienki w większości mieszkań w nowym budownictwie.

2. Ścienne baterie umywalkowe

Jak sama nazwa wskazuje, umywalkowe baterie ścienne montuje się w ścianach. Takie rozwiązanie wymaga nieco więcej przestrzeni i wymaga bardziej inwazyjnego montażu. Łatwo zauważyć, że są to baterie charakterystyczne dla rustykalnych wnętrz oraz stylu retro. Niegdyś na porządku dziennym, dziś zarezerwowane dla łazienek o tradycyjnym duchu.

3. Umywalkowe baterie podtynkowe

Podtynkowe baterie umywalkowe to jeden z typów modeli ściennych. Charakteryzują się tym, że pozostają w większości ukryte pod tynkiem. Na zewnątrz widoczny jest jedynie uchwyt, którym reguluje się strumień wody oraz jego temperaturę, a także – co oczywiste – wylewka.

Wszystkie dostępne w sklepie Merkury Market modele to nowoczesne chromowane baterie umywalkowe. Działają tak samo dobrze, jak wyglądają. Dla najbardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy designerskie baterie wyróżniające się projektem na tle pozostałych produktów tego typu. Jeśli więc szukasz stojących baterii umywalkowych w stylu retro, znajdziesz je w naszym asortymencie. Odznaczają się one wyjątkową sylwetką i przywodzą na myśl rozwiązania stosowane przed laty. Z powodzeniem odnajdą się w oryginalnych wnętrzach o przytulnym charakterze. Do modernistycznych, minimalistycznych wnętrz nadadzą się z kolei nowoczesne baterie łazienkowe o matowej powierzchni.