FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Gama kolorystyczna
Wykończenie
Długość (mm)
Szerokość (mm)

Deska Barlinecka

Deska Barlinecka – dębowa, jesionowa, olejowana czy lakierowana – znajdź tę odpowiednią

W ofercie sklepu Merkury Market znajdziesz odpowiednią deskę barlinecką, która idealnie dopasuje się do twojego wnętrza. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz położyć podłogę w salonie, kuchni, jadalni czy sypialni, deska barlinecka sprosta twoim wymaganiom. Nie tylko estetycznym, ale przede wszystkim tym dotyczącym jakości oraz trwałości materiału.

deska barlinecka

Dlaczego deska barlinecka jest o wiele lepsza od paneli czy innych pokryć podłogowych?

Składa się z trzech niezależnych warstw. Każda z nich wykonana jest z prawdziwego drewna, dlatego deska barlinecka jest tak trwała oraz wytrzymała. Pierwsza warstwa, którą montuje się bezpośrednio na betonowej wylewce, została ułożona bezpośrednio na drugiej desce. Razem tworzą konstrukcję krzyżową, wyprawioną z drewna iglastego. Do tego dochodzi ostatni element, który jednocześnie znajduje się na wierzchu deski barlineckiej i odpowiada za jej nietuzinkowy charakter oraz estetykę. Ta warstwa jest wykonana z drzewa liściastego.

Dzięki zastosowaniu trzech desek, które łączą się w jedną, w sklepie Merkury Market znajdziesz różne rodzaje tego pokrycia podłogowego: deskę barlinecką dąb czy deskę barlinecką jesion. W zależności od potrzeb, można również kupić deskę barlinecką olejowaną oraz deskę barlinecką lakierowaną. Każdy rodzaj ma dokładnie tę samą budowę, różnią się jedynie materiałem wierzchniej warstwy.

Właśnie dzięki temu ten rodzaj podłóg jest niezawodny i odporny na uszkodzenia, a dodatkowo masz wpływ na jego estetykę, co jest istotne podczas remontu czy początkowej aranżacji domu lub mieszkania.

Kolejne zalety zastosowania deski barlineckiej w twoim domu

Deska barlinecka jest trwała oraz wytrzymała, a dodatkowo możesz ją zamontować na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Nie będziesz musiał iść na kompromis podczas urządzania domu czy mieszkania. Połącz przyjemne z pożytecznym i ciesz się estetyką prawdziwej, drewnianej deski oraz komfortem zawsze ciepłej przestrzeni.

Deska Barlinecka Jesion

Szlachetność deski to nie tylko jej ponadczasowy wygląd, ale również różnego rodzaju możliwości aranżacyjne i trwałość. To pokrycie podłogowe pozwala na wielokrotną renowację oraz szlifowanie, dzięki temu deska barlinecka będzie ozdobą twojego wnętrza na długi czas.

Jedną z większych zalet zastosowania deski barlineckiej jest jej naturalność. Wykonana w stu procentach z drewna, zachowuje wszystkie jego właściwości. Między innymi nie elektryzuje się, nie przyciąga roztoczy ani kurzu, a ponadto reguluje mikroklimat w danym pokoju. Dzięki takim zaletom deska barlinecka idealnie sprawdzi się w sypialni dziecięcej lub w domu, gdzie mieszkają alergicy.

Ponadto, to panele podłogowe są bardzo łatwe w pielęgnacji. Jego gładka powierzchnia sprzyja utrzymywaniu go w czystości, a dzięki zastosowaniu specjalnych środków zachowuje swój kolor na długie lata.