FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Z żarówką w komplecie
Zasilanie
Ilość punktów światła
Kolor
pokaż wszystkie
Wysokość [cm]
Materiał
pokaż wszystkie
Szerokość (cm)
Gwint
Klasa szczelności
pokaż wszystkie
Klasa wydajności energetycznej
Max Moc [W]
Możliwość przyciemniania
Barwa światła

Lampy wiszące

1    3  4  5    14
Lampa wisząca Trik 914 LW1

Lampa wisząca Trik 914 LW1

129,99 zł / szt
Lampa wisząca Atena 136 LW3

Lampa wisząca Atena 136 LW3

174,99 zł / szt
1    3  4  5    14

Dlaczego warto kupić lampę wiszącą?

To jedna z najpopularniejszych oraz najpowszechniejszych ozdób świetlnych. Właśnie dlatego na rynku jest ich tak wiele: różne rodzaje, style i kolorystyka nie pomagają w wyborze tej idealnej, która doskonale będzie komponowała się w Twoim wnętrzu. Dlaczego jest tak pożądana? Jakie są podstawowe korzyści z posiadania lampy wiszącej?

lampy wiszące sufitowe

Wyraźne światło, dokładnie pokrywające całe pomieszczenie

Wiszące lampy sufitowe montuje się przede wszystkim dla dokładnego oświetlenia całego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia czy pokój dziecięcy. Dzięki zamontowaniu lampy na środku danej przestrzeni, światło swobodnie rozchodzi się po najodleglejszych częściach pokoju. Wnętrze jest doświetlone, więc możesz w nim swobodnie czytać, pracować czy odpoczywać.

Lampy wiszące nie zajmują dodatkowego miejsca w pokoju

To jedna z największych zalet tego rodzaju oświetlenia. Dzięki przymocowaniu lampy wiszącej na suficie zaoszczędzisz przestrzeń, którą możesz wykorzystać w inny sposób. Komoda, na której postawiłbyś lampę, będzie służyć jako dodatkowa powierzchnia na książki czy dekoracje.

Lampy wiszące LED – równomierne oświetlenie pomieszczenia

Istotnym elementem pokoju, w którym spędzasz najwięcej czasu, jest światło, które ma takie samo natężenie w różnych częściach pomieszczenia. Dzięki temu nie męczysz oczu, a wszystkie czynności wykonujesz naturalnie, nie zwracając uwagi na oświetlenie.

Wisząca lampa sufitowa. Jaka sprawdzi się najlepiej w wybranym miejscu?

Lampy wiszące są różne, dostosowane do konkretnych pomieszczeń. Dlatego warto wiedzieć, która sprawdzi się w salonie, kuchni czy łazience.

Lampy wiszące do salonu

  • Z regulowanym kablem

Dostosowane zarówno do wysokich jak i średnich czy niskich ścian. Powieś je w centralnym punkcie lub nad stołem jadalnym.

  • Z kloszem zamkniętym u góry

Nowoczesne lampy wiszące do salonu charakteryzują się przede wszystkim jednym kierunkiem padania światła. W tym przypadku możesz kupić lampę z kloszem zamkniętym u góry. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, można bardzo dobrze oświetlić przestrzeń nad stołem jadalnym czy miejsce wypoczynku: kanapę, fotele czy ławę kawową.

  • Z kloszem zamkniętym u dołu

Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo doświetlić pomieszczenie, a dzięki rozproszonemu światłu na suficie bardzo łatwo stworzysz nastrój, w sam raz na wieczorny odpoczynek.

Lampy wiszące do kuchni

  • Kilkupunktowe

Montuje się w nich najczęściej ledowe żarówki, dzięki temu światło jest białe oraz precyzyjnie rozjaśnia pomieszczenie.

  • Ze szklanym kloszem

Szkło bardzo dobrze współgra z naturalnym oraz sztucznym światłem. Okazuje się, że nie tylko buduje przyjemny nastrój, ale również wzmacnia moc żarówki.

Lampy wiszące do łazienki

  • Jednopunktowe

Idealne do przestrzeni o niewielkim metrażu.