FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Rodzaj asortymentu

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to fundament ogrodzeń panelowych, które są popularne w różnego rodzaju posesjach: domach, osiedlach, wspólnotach mieszkaniowych. Estetycznie wykonane ogrodzenie nie zdałoby jednak egzaminu bez dobrze dopasowanych furtek i bram panelowych, które dostępne są również w asortymencie naszego sklepu Merkury Market.

Panele ogrodzeniowe – podstawa nowoczesnych systemów ogrodzeniowych

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą paneli ogrodzeniowych. W naszym katalogu znajdziesz panele o różnych średnicach prętów, od których zależy w dużej mierze stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Aby zamontować panele, będą potrzebne Ci niezbędne akcesoria do montażu: obejmy do słupków, uchwyty, zawijki i spinki (łączniki). Montaż nie może obyć się także bez betonowej podmurówki. Panele ogrodzeniowe 3D występują w różnych rozmiarach: 250 × 123 cm, 250×153 cm, 2500 × 1230 cm, 2500 × 1530 cm. W katalogu naszych produktów są także panele ogrodzeniowe stalowe i panele ogrodzeniowe ocynkowane.

Furtki panelowe i bramy panelowe

W ofercie mamy furtki panelowe, które są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, aby można było je dopasować bez problemu do aranżacji dowolnej posesji. Dobrze skomponowane i zamontowane nie tylko wpływają korzystnie na estetykę przestrzeni, ale i razem z panelami ogrodzeniowymi wyznaczają teren posesji, chronią przed złodziejami i pomagają należycie przyjmować gości. Różne rozmiary i kolorystyka zapewnią dobry standard wykończenia.

Panele ogrodzeniowe – dlaczego warto je zamontować?

Panele ogrodzeniowe są często wybierane przez właścicieli różnych posesji i trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę korzystny stosunek jakości do ceny. Chociaż ich cele są ściśle praktyczne (wyznaczenie granic terenu i zabezpieczenie przed intruzami), to takie rozwiązanie wpływa także pozytywnie na estetykę otoczenia. Wśród ich zalet wymienić można: możliwość indywidulanego doboru kolorystyki, wysoką jakość wykonania i odporność na korozje.