FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Głębokość (cm)
Kolor
pokaż wszystkie
Wysokość [cm]
Szerokość (cm)
Funkcja spania
Schowek na pościel

Sofy rozkładane

1  2    
Sofa Lena Casablanca 2309

Sofa Lena Casablanca 2309

839,00 zł / szt
Sofa Axel Sawana 26/25 BR

Sofa Axel Sawana 26/25 BR

1179,00 zł / szt
Sofa Scandi Soro 40 prom ZO

Sofa Scandi Soro 40 prom ZO

1379,00 zł / szt
Sofa Merkury Doti 91 G1 SZ

Sofa Merkury Doti 91 G1 SZ

689,00 zł / szt
1  2    

 

Sofy rozkładane

Nowoczesne sofy rozkładane bez trudu zastąpią łóżko sypialniane. Kluczem do sukcesu jest taki dobór odpowiedniej sofy, by pasowała ona do ogólnego charakteru wnętrza: do minimalistycznie urządzonych pomieszczeń postaw raczej na elegancką klasykę, natomiast w tradycyjnie urządzonych salonach możesz pokusić się o nieco więcej szaleństwa. Osobną kategorię stanowią sofy rozkładane do pokoju dziecięcego i dla nastolatka: w ofercie Merkury Market dysponujemy sofami, które przykują ich uwagę odważnymi i kolorowymi nadrukami!

 

Sofy rozkładane: przede wszystkim funkcjonalność

Nowoczesne sofy rozkładane, wyposażone w odpowiedniej wielkości pojemniki na pościel, są bez wątpienia idealnym rozwiązaniem dla niewielkich rozmiarów pomieszczeń.  Umiejscowienie takiej sofy w salonie zdaje doskonale egzamin, gdy przyjedzie do nas rodzina na święta, czy wpadną znajomi z niezapowiedzianą wizytą i będą  potrzebowali noclegu. Wygodne sofy rozkładane są także odpowiedzią na potrzeby par, które zostając rodzicami, muszą przenieść się z dotychczasowej sypialni do salonu.  Odpowiedniej wielkości i z solidnym mechanizmem rozkładania sofa może nas uratować w wielu różnych sytuacjach i zapewnić komfort nieustępujący dużo dedykowanym łóżkom z materacem!

 

 

 

Sofa rozkładana w centrum pokoju dziennego

Wygodna sofa stanowi centrum życia rodzinnego i podstawę wszelkich towarzyskich spotkań w naszych mieszkaniach. Dzięki niej pomieszczenie od razu staje się bardziej przytulne. Wzbogacona o zapewniające komfort podłokietniki i poduchy, sprawia, że można na niej spędzić cały dzień rozkoszując się wypoczynkiem.  Nowoczesne sofy są obite dobrej jakości tkaninami,  co czyni je odpornymi na zabrudzenia i zniszczenia, zwłaszcza, gdy wśród domowników są małe dzieci i zwierzaki. Dobierz do sofy pasujące meble do salonu i ciesz się niepowtarzalnym wnętrzem!