FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Wysokość [cm]
Seria
pokaż wszystkie
Szerokość (cm)

Umywalki

1  2  3    
1  2  3    

Umywalka łazienkowa. Jaka umywalka do łazienki będzie wygodna i praktyczna ?

Wygodna umywalka w łazience to bardzo istotna rzecz. Im umywalka jest węższa, tym powinna być głębsza, jeżeli jest płytka to powinna być szersza. Pamiętając o tej zasadzie umywalka będzie użyteczna i praktyczna. Dobrze dobrana umywalka powinna być na tyle duża, żeby osoba korzystająca z niej nie rozlewała wody poza jej obszar. Podczas codziennych czynności często się śpieszymy i nie mamy czasu na ścieranie wody, dlatego ważne jest, żeby umywalka była odpowiednio dobrana do naszych potrzeb i potrzeb pozostałych domowników. Bardzo istotna jest wysokość na której jest umieszczona umywalka. Jeżeli będzie za nisko, będziemy musieli się schylać, co może być na co dzień uciążliwe dla naszych pleców. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju umywalki.

Umywalka ścienna

Umywalka ścienna to standardowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience. Taka umywalka wisząca nie umożliwia umieszczenia na niej wielu przedmiotów, dlatego watro zamontować niedaleko niej półki, które będą praktycznym rozwiązaniem. Umywalka wisząca może być montowana z postumentem, półpostumentem lub dekoracyjnym syfonem. Jest to klasyczne i funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki.

 

Umywalki nablatowe

Modnym rozwiązaniem są umywalki nablatowe. Takie umywalki nablatowe są położone na blacie, dzięki czemu mamy wiele możliwości aranżacji wnętrza w różnych stylach. Świetnie wpasowują się we wnętrza w stylu retro lub awangardowe. Dzięki temu, że umywalka jest na blacie możemy też na nim umieścić kosmetyki do codziennej pielęgnacji lub mały ręcznik do wytarcia rąk. Taka umywalka nablatowa będzie najlepszym wyborem dla osoby ceniącej sobie niestandardowe i stylowe rozwiązania.

 

Umywalki podblatowe

Umywalka podblatowa to dobry wybór dla osób ceniących niestandardowe rozwiązania. Umywalka podblatowa charakteryzuje się tym, że umywalka jest umieszczona pod blatem, a jej krawędź jest niewidoczna. Zaletą użytkowania umywalki podblatowej jest łatwe utrzymanie czystości. Chcąc zetrzeć kurz lub wodę z blatu, nie mamy bariery w postaci krawędzi umywalki, a woda lub brud wpada bezpośrednio do umywalki. To nowoczesne rozwiązanie, które jest często stosowane w hotelach, ale równie dobrze sprawdzi się w domu.

 

Umywalki wpuszczane w blat

Umywalki wpuszczane w blat to rozwiązanie dla osób preferujących nowoczesne rozwiązania. Będzie to dobry wybór dla osób ceniących proste formy połączone z nowoczesnym charakterem wnętrza.

 

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą umywalek !