FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Głębokość (cm)
Kolor
Wysokość [cm]
Szerokość (cm)
Funkcja spania
Schowek na pościel

Wersalki z funkcją spania

1  2    
Wersalka Danka Lux 05 G1 SZ

Wersalka Danka Lux 05 G1 SZ

655,00 zł / szt
1  2    

Wersalka z funkcją spania to nie tylko potencjalnie atrakcyjny wizualnie mebel do salonu, który zachwyci odwiedzających samym wyglądem, ale również przydatny przedmiot. Gdy impreza się przeciągnie, a goście postanowią zostać na noc, to właśnie wersalka dwuosobowa może uratować nasze dobre imię jako odpowiedzialnych gospodarzy. Nikt nie będzie musiał spać na karimacie w przedpokoju ani na dmuchanym materacu w kuchni. Nowoczesna wersalka do spania przyda się w każdym domu.

Wersalki z funkcją spania dla dwóch osób – razem raźniejkanapy rozkładane do salonu

Nowoczesne wersalki do spania różnią się od siebie kształtem, wielkością, budową, rodzajem obicia i zaawansowanymi funkcjami. Nasi klienci mogą wybierać między wersalkami z funkcją spania, które są wyposażone w nóżki, bądź takimi, których kufry stoją bezpośrednio na podłodze. Standardowym wyposażeniem tego typu mebli jest schowek na pościel. Niektóre modele są sprzedawane w zestawach z kilkoma poduszkami (ich liczba może się różnić w zależności od zestawu i wielkości wersalki do spania). Najbardziej zaawansowane dwuosobowe wersalki do spania mają funkcję regulowania wysokości zagłówka i kąta nachylenia oparcia. Na specjalne zamówienie można zmienić również materiał obicia – w tym celu proszę się z nami skontaktować przed złożeniem zamówienia w sklepie internetowym.

Nowoczesna wersalka do spania – największe atuty

Do największych atutów nowoczesnych wersalek do spania można zaliczyć szybkość i prostotę użytkowania (wystarczy jeden ruch!), którymi można przekształcić wersalkę z oparciem do siedzenia (funkcja dzienna) w rozłożoną kanapę, na której mogą spać przynajmniej dwie osoby (funkcja nocna). Dodając do tego pojemny schowek na pościel, dzięki któremu czyste prześcieradło i ciepła kołdra w razie potrzeby zawsze będą pod ręką, dostajemy produkt po prostu użyteczny i wygodny w użytkowaniu. Wersalki z funkcją spania można dopasować do niemal każdego wnętrza, bo meble te występują w najróżniejszych kształtach, a ich obicia zdobią zróżnicowane wzory.