Projekt łazienki 3D - Gratis!

13.11.2018

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy nowe, ciekawe rozwiązanie – zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę, w profesjonalnym programie do projektowania wnętrz 3D, Cad Decor 2.0.

Nasi projektanci pomogą w doradztwie, tak aby łazienka była wygodna, funkcjonalna i zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Jak skorzystać z naszej oferty i zamówić usługę projektową?

Wystarczy, po zamówieniu i opłaceniu usługi, wysłać e-mail na adres: projekty@merkurymarket.pl, gdzie należy podać następujące informacje:

rodzaj płytek, który życzą sobie Państwo umieścić w wizualizacji, z uwzględnieniem płytek podłogowych i ściennych

wymiary pomieszczenia: wysokość, szerokość i długość pomieszczenia, wymiar okien, wymiar drzwi, odległości od rogu ściany do drzwi, odległości od rogu ściany do okna, głębokość szpaletu okna, wysokość od podłogi do okna,

zaznaczenie przyłączy wody, ewentualne zabudowy, półki itd. wymiary sanitariatów: wanna – symetryczna, asymetryczna, prostokątna, wymiar 130 x 170 cm, itp., kompakt stojący czy podwieszany, szerokość umywalki, umywalka z postumentem, wisząca, umywalka z szafką itd. lustro klejone do ściany czy zawieszane, wielkość czy występują skosy w pomieszczeniu, z zaznaczeniem wysokości ścianki kolankowej preferencje i sugestie Klienta: odpowiednia kolorystyka, styl itp

 

Projekty pomieszczenia mogą być przesłane w wersji komputerowej lub odręcznej, ważne jest, aby jak najdokładniej przedstawiały pomieszczenie.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie oraz przesłaniu wszelkich niezbędnych, kompletnych i czytelnych danych, czas oczekiwania na projekt wynosi 3 dni robocze.

Prosimy o przesyłanie w mailu danych kontaktowych (numeru telefonu), aby projektant mógł się z Państwem skontaktować w razie potrzeby.

Projekt graficzny odsyłamy droga mailową.

Jeśli w projekcie są jakieś elementy które chcieliby Państwo usunąć, zmienić itd., na życzenie klienta dokonamy do trzech poprawek, oczywiście w obrębie kolekcji płytek uwzględnionej w projekcie pierwotnym.

Proszę mieć na uwadze, iż elementy projektu takie jak pralki, lustra, oświetlenie czy meble są wstawiane przez projektanta poglądowo.

 

Po akceptacji projektu, otrzymają Państwo również specyfikację zawierającą informacje o ilości płytek (poszczególnych rodzajów, dekorów itd.) potrzebnych do realizacji projektu.
 

Istnieje możliwość otrzymania projektu łazienki gratis, jeśli płytki uwzględnione w projekcie zostaną zakupione w naszym sklepie internetowym merkurymarket.pl, a wartość zakupów przekroczy 3.000 zł brutto, wówczas obniżymy wartość Państwa zakupów o kwotę 150 zł brutto.

Powrót