Developer/Programista

Zakres obowiązków pracownika na stanowisku Developer/Programista:

       realizowanie projektów w metodykach zwinnych, tworząc te funkcjonalności, które są najbardziej doceniane przez użytkowników,

       pracować w nowoczesnym środowisku opartym w 100% na rozwiązaniach chmurowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli:

       posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub adekwatne doświadczenie,

       posiadasz zdolności analityczne i zmysł inżynierski oraz posiadasz co najmniej czteroletnie doświadczenie w programowaniu w zespole,

       umiesz tworzyć rozwiązania WEB/Frontend z wykorzystaniem HTML, CSS oraz bibliotek takich jak Angular, Vue,

       potrafisz programować w C#, SQL, JavaScript lub TypeScript,

       znasz technologie: ASP.NET MVC, REST.API/WEB.API, .NET Core,

       umiesz tworzyć usługi WEBowe w oparciu o RESTfull api lub systemy kolejkowe (RabbitMQ/Msmq),

       tworzyć z wykorzystaniem systemów kontroli wersji GIT,

       lubisz rozwiązywać niestandardowe problemy,

       lubisz pracę z nowymi technologiami i lubisz ciągle się rozwijać,

       jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i dobrze zorganizowaną i potrafisz pracować w zespole programistów.

MILE widziane będzie, Jeśli:

       znasz technologie Elastic Search, Redis,

       potrafisz pisać wydajne serwisy w oparciu o API,

       lubisz zagadnienia z zakresu przetwarzania dużej ilości danych i uczenia maszynowego,

       znasz rozwiązania AWS,

       potrafisz posługiwać się Dockerem i K8s.

PROPONUJEMY CI:

       wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

       możliwość realnego wpływu na kształt docelowego rozwiązania,

       pracę z nowoczesnymi technologiami,

       płaską strukturę organizacyjną,

       stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku,

       swobodną atmosferę pracy,

       zróżnicowany zakres realizowanych projektów,

       świetnie zlokalizowane biuro,

       możliwość pracy zdalnej,

       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia,

       pakiet medyczny w Medicover.

Z naszej strony możesz liczyć na:

Zobacz,
kogo obecnie poszukujemy ?
          Kontakt
Do nas