FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Kolekcja

Panele ścienne

Nowoczesny styl - panele ścienne    Panele ścienne - online Merkury Market

Nowoczesna technologia pozwala na zastosowanie w wykańczaniu wnętrz innowacyjnych materiałów. Tradycyjne drewniane boazerie zastępowane są dziś panelami sciennymi, które doskonale imitują drewo, kamień, cegłę lub inne faktury, a są łatwiejsze w montażu i nie wymagają tak częstej konserwacji jak boazeria.

 

  • Panele ścienne PCV stanowią praktyczną alternatywę dla boazerii drewnianej. Nadają się do wszystkich wilgotnych pomieszczeń, nie odkształcają się w miarę upływu czasu i są przy tym mniej kosztowne i łatwiejsze w montażu. Łatwo z nich usunąć wszelkie zabrudzenia – wystarczy do tego mokra gąbka. Powierzchnia paneli z PCV może mieć najróżniejsze wzory od imitujących naturalne drewno, kamień, metal, tkaniny, ornamenty i jednolite kolory. Daje więc bardzo duże możliwości aranżacyjne.

 

  • Panele ścienne MDF są wykonane z płyt pilśniowych, pokrytych dekoracyjną folią, która zabezpiecza materiał przed wilgocią i zabrudzeniami. Panele MDF stanowią dodatkową izolację termiczną, odgradzają od hałasu z otoczenia i lepiej blokują dźwięki wydostające się z pomieszczenia. Dzięki szerokiej palecie kolorów panele ścienne MDF są bardzo uniwersalne. Można nimi ozdobić wnętrze zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach suchych, w salonie czy sypialni.

 

Co zyskamy, stosując panele ścienne?

  • modne wykończenie wnętrza,
  • szlachetną warstwę wykończeniową,
  • oryginalną dekorację ściany,
  • możliwość dowolnej aranżacji,
  • szybkie wykończenie wnętrza.

Merkury Market w swojej ofercie posiada szeroki wybór paneli ściennych MDF i PCV w wielu ciekawych wzorach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.