FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Głębokość (cm)
Kolekcja
pokaż wszystkie
Wysokość [cm]
Szerokość (cm)
Kolor
Kolor frontu
pokaż wszystkie
Kolor korpusu
pokaż wszystkie

Szafki łazienkowe

1    3  4  5    8
Szafka wisząca Mercado A30

Szafka wisząca Mercado A30

194,99 zł / szt
Słupek Mercado C170 2D1S

Słupek Mercado C170 2D1S

349,99 zł / szt
Słupek Sorento C30 biały

Słupek Sorento C30 biały

319,99 zł / szt 354,99 zł / szt
Promocja
Szafka łazienkowa T 60/40

Szafka łazienkowa T 60/40

119,99 zł / szt 149,99 zł / szt
Promocja
1    3  4  5    8

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, które nierzadko pełni także funkcję sprzyjającą wieczornemu relaksowi. Nie da się ukryć, że konieczność zaprojektowania i wyremontowania łazienki to spore wyzwanie, dlatego należy do całego procesu od początku podejść w sposób rozważny i przemyślany. Jego zwieńczeniem i przyjemnym aspektem jest wybór mebli łazienkowych, które oprócz waloru estetycznego, niosą ze sobą sporą funkcjonalność.  

Wiszące szafki łazienkowe z lustrem i słupki łazienkowe

Wiszące szafki łazienkowe to idealne rozwiązanie, aby zaoszczędzić nieco powierzchni w pomieszczeniu. Przez to, że nie stoją na podłodze, nie ograniczają swobody ruchów w łazience. Dobrze skonstruowane i dobrane do rozmiarów łazienki bez trudu pomieszczą najpotrzebniejsze łazienkowe akcesoria: kosmetyki, detergenty, przybory do sprzątania. Dodatkowo na uwagę zasługują szafki łazienkowe wiszące z lustrem, które doceniają zwłaszcza posiadacze niewielkich rozmiarów pomieszczeń. Takie meble to prawdziwe dwa w jednym, ponieważ nie trzeba osobno inwestować w lustro, które jest niezbędnym elementem wystroju w łazience. Szklana tafla optycznie powiększy łazienkę, dzięki czemu zacznie się ona wydawać bardziej przestronna. Dużą funkcjonalnością wyróżniają się także meble w kształcie słupków, które można zamontować w nawet wąskim miejscu między ścianą a umywalką. Tego typu meble sprawdzą się w niewielkich metrażach. Szafki łazienkowe stojące z lustrem podobnie jak te wiszące, również korzystnie wpływają na optycznie powiększenie przestrzeni.

Szafki łazienkowe – wybór dostosowany do indywidualnych potrzeb

W asortymencie naszego sklepu dostępne są meble, które bez trudu można dopasować do większości pomieszczeń. Różne rozmiary i kolorystyki wpływają na zadowolenie z zakupów. Do dyspozycji są m.in. szafki w kolorze ponadczasowej bieli, czerwieni, a nawet grafitu i antracytu. W ofercie mamy także szafki podumywalkowe, które można zestawić z odpowiadającymi im szafkami wiszącymi i słupkami łazienkowymi.