FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Głębokość (cm)
Wysokość [cm]
Kolor
pokaż wszystkie
Szerokość (cm)
Funkcja spania
Schowek na pościel

Kanapy

1  2  3    
Kanapa Tango Malmo 90 DR. Natural SZ

Kanapa Tango Malmo 90 DR. Natural SZ

849,00 zł / szt 929,00 zł / szt
Promocja
Kanapa Ines Sawana 05

Kanapa Ines Sawana 05

1499,00 zł / szt
Kanapa Eliza Sawana 52

Kanapa Eliza Sawana 52

999,00 zł / szt
Kanapa Oslo Alfa 17 SZ

Kanapa Oslo Alfa 17 SZ

1699,00 zł / szt
Kanapa Oslo Memory 10 IN

Kanapa Oslo Memory 10 IN

1699,00 zł / szt
Kanapa Martina Orinoco

Kanapa Martina Orinoco

1699,00 zł / szt
1  2  3    

Salon oraz pokój dzienny to niesamowicie ważne miejsce, którego głównym przeznaczeniem jest odpoczynek i relaks. Główną funkcją tego pomieszczenia jest zapewnienie domownikom wysokiego poziomu komfortu oraz wrażenia ciepła domowego ogniska. Z tego też względu, niezwykle istotnym elementem każdego salonu lub pokoju dziennego jest kanapa. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest mnóstwo stylowych modeli, które swym niebanalnym wyglądem oraz funkcjonalnością przekonają do siebie każdego.

Rozkładana kanapa z funkcją spania – sprytne rozwiązanie w Twoim salonie

Kanapa rozkładana

Funkcjonalna kanapa stanowi serce każdego salonu oraz pokoju dziennego. Nic bardziej nie zachęca do popołudniowego relaksu od bogatej w poduszki, komfortowej i miękkiej kanapy, która może służyć również jako łóżko dla gości, miejsce zabaw dzieci, czy też stanowisko spotkań z najbliższymi. I tutaj kryje się już pierwsza wskazówka, a mianowicie dostosowanie jej do potrzeb użytkowników. Kanapa z funkcją spania do salonu to doskonały wybór dla osób, które przysłowiowo chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Ten rodzaj wypoczynku w salonie może śmiało konkurować ze standardowym łóżkiem ze względu na wysoki poziom komfortu.

Kanapa do salonu. Jaki model wybrać?

Decydując się na zakup kanapy musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, które będą warunkować sukces tego przedsięwzięcia. Po pierwsze, ważny w tej kwestii jest ogólny charakter i styl wystroju danego wnętrza. Jeśli wszystkie meble w Twoim salonie są utrzymane w pastelowych kolorach, powinieneś się trzymać tonacji, która harmonijnie dopasuje się do całości. Kolejnym istotnym aspektem jest wielkość salonu oraz jego użytkownicy. Jeżeli szukasz rodzinnego modelu, znakomitym rozwiązaniem będzie kanapa rozkładana. W ofercie naszego sklepu dostępne jest całe mnóstwo modeli, które przypadną do gustu najbardziej wymagającego klienta. Dzięki takiej różnorodności jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb! Zapraszamy!