FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy

Huśtawki ogrodowe

Huśtawki ogrodowe dla dzieci i dorosłych – odpocznij w dobrym stylu!

Wielu z nas nie wyobraża sobie ogrodu bez niej. Dostarcza nie tylko wspaniałej zabawy Twoim pociechom, ale również błogiego odpoczynku Tobie oraz bliskim. Dzięki huśtawce będziesz mógł zrelaksować się we własnym ogrodzie. Nie rezygnujesz przy tym z prywatności, której nikt nie jest w stanie zakłócić.

huśtawki ogrodowe

Huśtawki ogrodowe dla dzieci, czyli gwarancja beztroskiej zabawy w ogrodzie

Frajdę nie z tej ziemi gwarantują różne modele huśtawek ogrodowych dla dzieci. Wybierz tą idealną dla Twojej pociechy!

Jednoosobowe i stabilne, dopasowują się do potrzeb dziecka. Bardzo łatwo można je zamontować oraz zdemontować, a w dodatku przenieść w inne, dogodne miejsce lub zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Drewniane huśtawki ogrodowe

Mocny drewniany stelaż gwarantuje bezpieczeństwo, a podwójna huśtawka ogrodowa jest alternatywą dla zatłoczonych placów zabaw wśród bloków. Uśmiech na twarzach Twoich pociech może zagościć na stałe, kiedy będą miały własną przestrzeń do huśtania się, zjeżdżania na zjeżdżalni czy budowania z piasku prawdziwych dzieł sztuki! Taki gadżet będzie wspaniałą atrakcją dla dzieci nie tylko podczas świętowania urodzin czy innych uroczystości rodzinnych, ale także na co dzień.

drewniane huśtawki do ogrodu

Rozwijaj kreatywność oraz sprawność ruchową maluchów w swoim ogrodzie.

Huśtawki ogrodowe z moskitierą alternatywą dla klasycznego stołu z krzesłami

Grill, ciepłe promienie słoneczne, zasłużony relaks po długim tygodniu w pracy. Ta bajeczna otoczka zasługuje na wyjątkową oprawę, ale to nie wszystko... Odpoczynek powinien trwać jak najdłużej. Skoro dzieci mają już zapewnioną kreatywną rozrywkę w kształcie drewnianej huśtawki ogrodowej, niech dorośli też się trochę pobujają… do późnych godzin wieczornych 😉

Huśtawka ogrodowa z moskitierą to doskonały sposób na relaks na świeżym powietrzu, bez komarów oraz innych małych robaczków pojawiających się po zmroku. Zamykana na zamek błyskawiczny z rozkładanym siedziskiem pozwoli nawet na krótką drzemkę, w rytmie powolnego huśtania. Dodatkowo, sprzęt dostępny w sklepie Merkury Market posiada również wygodny, kompaktowy stoliczek na napoje. Huśtawkę można postawić również na tarasie.