FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Rodzaj asortymentu

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenie panelowe to prosty oraz ekonomiczny sposób na wydzielenie swojego terenu posesji. W przeciwieństwie do tradycyjnych siatek ogrodzeniowych, ogrodzenie panelowe jest trwałe oraz dużo bardziej estetyczne pod kątem wizualnym. W ofercie sklepu Merkury Market dostępne są panele, bramy panelowe, furtki panelowe oraz mnóstwo innych akcesoriów, które są niezbędne podczas montażu.

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe

Stabilność oraz wytrzymałość konstrukcji zależy w dużej mierze od średnic prętów w panelach. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii. Oferowane przez nas panele ogrodzeniowe 3D dostępne są w kilku rozmiarach, a mianowicie: 250x123 cm, 250x153 cm, 2500x1230cm oraz 2500x1530cm. Ogrodzenia panelowe spotykane są najczęściej w miejscach użyteczności publicznej takich jak obiekty sportowe oraz przedsiębiorstwa. Ze względu na szereg zalet tego typu ogrodzeń coraz częściej decydują się na nie osoby prywatne.

Estetyczne ogrodzenie warunkiem zadowolenia z własnej posesji

W ofercie sklepu Merkury Market dostępne są furtki ogrodzeniowe oraz bramy ogrodzeniowe w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystko to z uwagi na fakt, iż pragniemy, by każdy klient miał szansę wybrać model odpowiedni dla swojego ogrodu. By montaż przebiegł bezpiecznie i sprawnie, należy się również zaopatrzyć w specjalną obejmę. Prawidłowo zamontowane ogrodzenie panelowe doskonale będzie spełniało funkcję dekoracyjną, a co najważniejsze – ochronną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w tej kategorii!

Ogrodzenia panelowe – funkcjonalna alternatywa

Projektując ogrodzenie działki, wcale nie jesteśmy skazani na duże wydatki przyjmujące kształt ozdobnego muru czy drewnianego płotu. Możemy zdecydować się właśnie na alternatywę w postaci ogrodzenia panelowego. Jest tańsze, łatwiejsze w montażu i bardziej uniwersalne. Ewentualna zmiana elewacji domu na przykład nie wymusi przekształcania ogrodzenia. Może ono również wzmocnić żywopłot, zupełnie nie wpływając na jego estetykę. Ogrodzenia panelowe to zatem praktyczne rozwiązanie dla każdego.