FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Rodzaj asortymentu
Kolekcja
pokaż wszystkie
Kolor
pokaż wszystkie
Wysokość [cm]
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)

Witryny i regały

1    3  4  5    6
Regał Tommy 7 grafit/enigma

Regał Tommy 7 grafit/enigma

309,00 zł / szt
Witryna Kendo K1

Witryna Kendo K1

1039,00 zł / szt
Witryna Kendo K10 1 drzwi

Witryna Kendo K10 1 drzwi

799,00 zł / szt
Regał Niko NIKR71 D30 1D

Regał Niko NIKR71 D30 1D

195,00 zł / szt
Witryna Cezar 7 MI/CR

Witryna Cezar 7 MI/CR

529,00 zł / szt
Regał Mega ME-3 dąb sonoma

Regał Mega ME-3 dąb sonoma

219,00 zł / szt
Regał Niko NIKR70 D30

Regał Niko NIKR70 D30

179,00 zł / szt
Witryna Ferrara 02  d. canyon

Witryna Ferrara 02 d. canyon

509,00 zł / szt
1    3  4  5    6

Meble do salonu: witryny i regały

Salon to miejsce, w którym często przebywamy całą rodziną i gdzie przyjmujemy naszych gości, dlatego też meble do salonu powinny charakteryzować się reprezentacyjnością. W każdym salonie przyda się stylowa witryna na szkło, odświętną zastawę, czy dekoracyjne bibeloty. Charakteru może dodać również regał, na którym poukładamy nasze książki, fotografie i pamiątki z wakacji. W sklepach Merkury Market znajdziemy bogaty wybór witryn i regałów, które dodadzą szyku i stylu każdemu salonowi.

Witryny i regały - online Merkury Market

Witryna może być wyposażona w szkło przeźroczyste lub matowe. Matowe będzie odpowiednie, jeśli za szkłem chcemy trzymać zastawę stołową, szklanki oraz kieliszki, które dobrze mieć pod ręką bez zbytniego eksponowania. Witryna z przeźroczystym szkłem i dodatkowym podświetleniem półek będzie idealną oprawą dla naszych „rodzinnych skarbów”, lub dekoracji.

  • Regały świetnie sprawdzają się do przechowywania książek, ale także eksponowania przedmiotów, które dopełniają aranżację naszego salonu. Klasyczny regał przyda się, jeżeli chcemy wyeksponować zgromadzony przez nas obszerny księgozbiór. Jeśli nasza biblioteczka nie jest zbyt duża, lepszym rozwiązaniem może okazać się regał, którego podziały nie ograniczają się do poziomych półek, lecz mają też pionowe przegrody, tworzące asymetryczną siatkę, dzięki temu przełamiemy monotonię.

Regał z drzwiczkami sprawdzi się, gdy nie chcemy eksponować swoich zbiorów, lub gdy nie chcemy poświęcać czasu na częste odkurzanie półek i ich zawartości.