FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Ilość punktów światła
Gwint
Szerokość (cm)
Wysokość [cm]
Materiał
Zasilanie
Kolor
Klasa szczelności
Max Moc [W]
Możliwość przyciemniania
Możliwość zmiany kierunku oświetlenia
Z żarówką w komplecie
Rodzaj źródła światła

Żyrandole

Żyrandole do salonu

Odpowiednie oświetlenie to jeden z najważniejszych aspektów w każdym domu oraz mieszkaniu. Światło płynące z lamp i żyrandoli nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru, wydobywając z niego wszystko to, co najlepsze. W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno nowoczesne żyrandole do salonu, jak i klasyczne lampy wiszące, które swą oryginalnością zauroczą każdego.

żyrandole do salonu

Żyrandol kryształowy – stylowy dodatek do eleganckiego wnętrza

Pierwsze żyrandole pojawiły się w średniowieczu i zdobiły zamki, klasztory oraz kościoły. Występowały wówczas pod postacią drewnianych krzyży, na których umocowane były świece. Współczesne żyrandole swoim wyglądem całkowicie odbiegają od prototypów i poza podstawową funkcją, jaką jest oświetlenie mieszkania, uznawane są za ekskluzywną ozdobę w każdym mieszkaniu. Dostępne w naszej ofercie żyrandole kryształowe stanowią wyrafinowany dodatek do eleganckiego salonu, podkreślając tym samym niebanalność całego wnętrza.

Czym się kierować podczas wyboru żyrandola?

Niezależnie od tego, czy kupujesz żyrandol do salonu, do sypialni czy też do innego pomieszczenia, musisz pamiętać o tym, aby wybrany model spełniał dwie najważniejsze funkcje. Po pierwsze, musi on dokładnie oświetlać całe pomieszczenie - tak, by jakość światła nie budziła u Ciebie żadnych wątpliwości. Drugą istotną kwestią jest jego styl. Kupując żyrandol do pokoju dziecięcego na pewno nie wybierzesz modelu, który wisi w pokoju dziennym. Z tego też powodu musisz pamiętać, by wybrany model doskonale komponował się z estetyką wnętrza oraz by całość stanowiła spójne i harmonijne połączenie. Decydując się na taki zakup, warto zwrócić również uwagę na wielkość wybranego żyrandola, która powinna być proporcjonalna do wielkości pomieszczenia.

W trosce o indywidualne potrzeby naszych klientów, w kategorii tej dostępne są różne modele żyrandoli. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!