FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Głębokość (cm)
Wysokość całkowita (cm)
Kształt
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Promień (cm)

Brodziki

1  2    
1  2    

Brodziki prysznicowe. Jaki brodzik wybrać do łazienki ?

Dobór odpowiedniego brodzika to ważne zadanie, zwłaszcza, że oferta brodzików prysznicowych jest szeroka. Decydując się na zakup brodzika musimy się zastanowić czy chcemy mieć prysznic z płytkim czy głębokim brodzikiem oraz jaki ma być jego kształt. Ważne jest też to, ile przestrzeni mamy do zagospodarowania w łazience. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Kształt brodzika

W ofercie można znaleźć brodziki o różnych kształtach:Brodziki - online Merkury Market

Znaczący wpływ na dobór odpowiedniego brodzika ma ilość wolnej przestrzeni w łazience i dopasowanie brodzika do kabiny prysznicowej. Warto pamiętać o tym, że wybierając kabinę prysznicową i brodzik od jednego producenta, montaż brodzika będzie dużo łatwiejszy. Decydując się na brodzik półokrągły lub asymetryczny możemy zaoszczędzić przestrzeń w łazience, dlatego sprawdzi się on idealnie w mniejszym pomieszczeniu. Natomiast brodzik kwadratowy i prostokątny będzie lepszy do dużej łazienki, w której mamy większą przestrzeń do zagospodarowania.

Brodziki głębokie

Brodziki głębokie to praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Brodziki głębokie są świetną opcją dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wannę z powodu ograniczonej przestrzeni. Decydując się na głęboki brodzik, możemy wykorzystać go do innych celów i może on zastąpić nam wannę podczas niektórych czynności. Jest to idealna opcja dla osób ceniących praktyczne użytkowanie i standardowe rozwiązania.

Brodziki płytkie

Jeżeli masz nowoczesną łazienkę warto wybrać brodzik prysznicowy płytki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można podkreślić indywidualny styl łazienki i powiększyć optycznie przestrzeń. Brodzik płytki sprawdzi się zarówno w małej jak i w dużej łazience, będzie idealny dla osób ceniących minimalistyczny i nowoczesny styl łazienki.

W naszej ofercie znajdziesz brodziki w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !