FILTRUJ PRODUKTY
Filtry
Zakres cenowy
Rodzaj asortymentu
pokaż wszystkie

Grzejniki

1  2  3    
Głowica Panda RAS-CK 5025

Głowica Panda RAS-CK 5025

35,90 zł / szt
Zawór grzejnikowy prosty

Zawór grzejnikowy prosty

18,99 zł / szt
Zawór grzejnikowy kątowy

Zawór grzejnikowy kątowy

18,99 zł / szt
1  2  3    

Grzejniki

Grzejnik jest niezbędny w domu i w mieszkaniu, aby zapewnić mieszkańcom ciepło bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Współczesne rozwiązania techniczne pozwalają na dopasowanie odpowiedniego grzejnika do pomieszczenia sprawiając przy tym, że nie jest już wyłącznie niechcianym elementem wystroju. W naszym sklepie dostępne są także akcesoria do grzejników w tym zawory termostatyczne, zestawy termostatyczne i zawory grzejnikowe.

Grzejniki aluminiowe, elektryczne, olejowe, stalowe

Pierwszą kategorią są grzejniki aluminiowe, które można rozpoznać po żeberkowej budowie. Tego typu grzejniki są odporne na korozję i szybko się nagrzewają. Inną grupę stanowią grzejniki elektryczne – w ofercie Merkury Market dysponujemy nagrzewnicami elektrycznymi, termowentylatorami, konwektorem elektrycznym, grzejnikami kwarcowymi i ceramicznymi. Popularnością cieszą się obecnie grzejniki stalowe, które bez trudu można wkomponować do większości pomieszczeń. Do dogrzewania pomieszczeń sprawdzą się za to grzejniki olejowe, które do działania potrzebują prądu i gniazdka.

Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne

Utrzymanie ciepłej temperatury w łazience jest niezbędne, by uniknąć niechcianych i mało estetycznych wykwitów na ścianie i suficie. I co najważniejsze, zapewniają nam komfort termiczny po wyjściu z wanny czy spod prysznica. Grzejniki łazienkowe pełnią też funkcję dobrego miejsca na wieszanie ręczników czy wymagających osuszenia elementów garderoby. Wygodny w użyciu jest także grzejnik łazienkowy elektryczny, a grzałka elektryczna ma szereg zalet biorąc pod uwagę codzienne użytkowanie. Osobną grupę stanowią grzejniki dekoracyjne , które oprócz właściwości praktycznych, cechują się walorami estetycznymi.